Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
WYCIECZKI PO BALI
z Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
ODKRYWAJ BALI
w zupełnie inny sposób
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
Przeżyj niezwykłą przygodę
WEJDŹ NA WULKAN
Wycieczki po Bali
z DIVING INDO
previous arrow
next arrow

NUSA PENIDA – POZNAJ  WYSPĘ OD MORZA i Z LĄDU – 2 DNI

Wyjazd

Wspaniała dwu dniowa przygoda na wyspie Nusa Penida połączona z nurkowaniem lub snorkelingiem! Unikalna okazja zobaczyć to co piękne od strony morza i potem z lądu podczas wycieczek. W programie mamy nurkowanie lub snorkeling dookoła Nusa Penida, transfer speedboatem, wycieczka 0,5 dniowa na zachodniej części wyspy, zakwaterowanie w hotelu, 1 dniowa wycieczka północnowschodnia Nusa Penida. Wszystkie posiłki poza kolacją pierwszego dnia wliczone (śniadania i lunche). Na życzenie i w miarę możliwości możemy zapewnić opiekę polskojęzyczną na łodzi oraz podczas zwiedzania. W przypadku braku dostępności przewodnika polskojęzycznego przewdonik będzie anglojęzyczny.

 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w w hotelu o standardzie 3 gwiazdek, leżącym przy plaży na północnej części wyspy w pokojach 2 osobowych.

Poznaj Nusa Penida i podwodny świat Bali

PROGRAM WYJZADU:

 

Dzień 1

Odbiór z hotelu I przejazd do centrum nurkowego. Wypełnienie dokumentacji oraz szkolenie I briefing przed nurkowaniem/snorkelingiem. Następnie transfer na plażę w Sanur, gdzie wsiadamy do naszej motorówki, która zabierze nas na półudniowy zachód wyspy NUSA PENIDA.
Nurkowanie/snorkeling: Wybrane 3 najpiękniejsze i najciekawsze miejsca nurkowe lub snorkelingowe**. Podczas rejsu serwujemy przekąski, lunch i napoje: woda, kawa i herbata.
**Miejsca nurkowe mogą ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych.

manta and diver nusa penida

1. Manta Point lub Manta Bay. Słynne miejsce nurkowe na południu Nusa Penida, zamieszkałe przez majestatyczne manty, które niczym wielkie statki kosmiczne krążą na płytkiej wodzie w stacjach oczyszczania.

2. Słynna Crystal Bay. Miejsce w zachodniej części Nusa Penida, najbardziej znane z ryb Mola-Mola, które można spotkać w sezonie (czerwiec – październik). Mola-Mola to prawdopodobnie największa ryba kostnoszkieletowa, te wspaniale morskie stworzenia przypływają aby się oczyścić w przejrzystych wodach Crystal Bay.

3. Północna część wyspy Nusa Penida i SD. Nurkowanie/snorkeling na północnej części Nusa
Penida to pływanie z prądem, gdzie ogrody i dywany korali oraz niesamowita różnorodność ryb,
sprawiają, że nurkowanie tam na zawsze pozostaje w pamięci. Podczas wycieckzi odwiedzimy.

kelingkin beach nusa penida-2

NUSA PENIDA

Po atrakcjach wodnych około 14:00 motorówką popłyniemy do portu na Nusa Penida, gdzie czekać będzie na Was nasz kierowca/przewodnik. Odkryjemy Zachodnią część wyspy NUSA PENIDA – zobaczycie legendarne miejsca takie jak Klinking Beach, Angels Bilabong, Broken Beach, Pasih Uug. Najciekawsze i najbardziej znane miejsca na wyspie, przy których możecie zrobić niezapomniane fotografie. Wycieczka potrwa do zachodu słońca. Następnie transfer i zakwaterowanie w hotelu o standardzie 3 gwiazdek, leżącym przy plaży na północnej części wyspy w pokojach 2 osobowych. Czas wolny i kolacja we własnym zakresie.

Dzień 2

Wykwaterowanie z hotelu i wycieczka. Odkryjemy wschodnią i północną cześć wyspy NUSA PENIDA. Jaskinię Goa Giri Putri we wnętrzu której jest 5 świątyń hindu i jedna świątynia buddyjska. Zobaczymy plaże (patrząc na niej z klifów) m.in. Atuh Beach, Diamond Beach, Teletubies Hills oraz słynny Treehouse. Około godizny 16:00 jedziemy do portu, gdzie dużym speedboatem popłyniecie na Bali do portu w Sanur. W sanur odbierze Was nasz kierowca I przeiwezie do waszego miejsca zakwaterowania.

 

W wycieczce sa trzy opcje atrakcji wodnych*:

1. Snorkeling czyli pływanie w towarzystwie przewodnika z maską, rurką i płetwami (my zapewniamy sprzęt).
2. Nurkowanie dla osób bez certyfikatu. Twój pierwszy raz – nigdy nie nurkowaliście? Nasza ekipa sprawi, że będziecie mieli fantastyczne wspomnienia na całe życie! Nauczymy Was podstaw tak żebyście czuli się spokojnie i bezpiecznie, całą resztą zajmie się instruktor, który będzie przy was przez cały czas. Zobaczycie podwodny świat w najlepszy sposób.
3. Nurkowanie dla osób z certyfikatem. 3 nurkowania w zależności od stopnia nurkowego w towarzystwie dive mastera w ratio nie większym niż 4:1. Możliwość dopłaty do indywidualnego przewodnika w kwocie 100$.

 

Koszty od osoby zależne od wybranych atrakcji wodnych:

Całość pakietu z zakwaterowaniem, transferami, nurkowaniem/snorkelingiem i śniadaniami lunchem w oba dnia wyceniona jest na:
Wersja snorkeling: 240 USD od osoby**.
Wersja nurkowanie pierwszy raz: 315 USD od osoby**.
Wersja nurkowanie z certyfikatem: 310 USD od osoby**.

 

Dodatkowo płatne:

Nitrox – 5$ za butle
Komputer nurkowy – 10$/dzień
Go Pro* – 50$/dzień
* dostępność ograniczona

Zapisz się dzisiaj!

Zobacz inne wycieczki po Bali