Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
See the amazing Manta ray's
PlayPlay
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
See the amazing Manta ray's
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Sanur Guest House

 

Zupełnie nowy Sanur Guest House, położony zaledwie 5 min od piaszczystej plaży, gdzie znajdziemy liczne bary, restauracje z lokalnym i międzynarodowym jedzeniem na każdą kieszeń. Sanur Guest House jest mały, przyjazny, wygodny i czysty; prowadzony przez rodzinę, oferuje 24-godzinną pomoc personelu.

Wszystkie pokoje posiadają klimatyzacje, łazienkę z ciepłą wodą, z widokiem na duży basen, a zaraz przy nim bar i restauracja serwująca smaczne śniadania, obiady i kolacje i pyszną kawę. Śniadanie jest wliczone w cenę. Bezpłatny, nielimitowy dostęp do WiFi na terenie całego obiektu. Do wyboru pokoje dwuosobowe lub pokoje typu twin.

Dogodne położenie, tylko 30 minut jazdy samochodem z lotniska. Transfer z lotniska może być zorganizowany w każdym momencie. Oferujemy także wycieczki po najpiękniejszych zakątkach tej rajskiej wyspy oraz atrakcje, wliczając oczywiście nurkowanie.

Z 16 łóżkami (4 typu twin i 4 podwójne), w sąsiedztwie centrum nurkowego – Sanur Guest House jest idealny zarówno dla grup, ale także osób indywidualnych i par, na krótki oraz długi pobyt, a korzystna lokalizacja jest doskonała dla każdego typu aktywności i wypoczynku.

 

Pokój dwuosobowy Superior

 

Pokoje dwuosobowe Superior w Sanur Guest House są w pełni wyposażone, z klimatyzacją, ciepłą wodą, telewizorem LCD oraz widokiem na 10 m basen. Dzienny serwis sprzątający podczas całego pobytu. Idealne miejsce, aby spędzić czas z ukochaną osobą lub rodziną. Dostępne łóżeczka dziecięce.

 

Pokój dwuosobowy Superior typu Twin

 

Pokoje dwuosobowe Superior typu Twin w Sanur Guest House są w pełni wyposażone, z klimatyzacją ciepłą wodą, telewizorem LCD, z widokiem na 10 m basen. Dzienny serwis sprzątający podczas całego pobytu. Idealne miejsce, aby spędzić czas z przyjaciółmi i partnerami nurkowymi.

 

Wynajem Całego Guest House

 

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone, z klimatyzacją, ciepłą wodą, telewizorem, bezpłatnym WiFi oraz dostępem do dużego basenu. śniadanie jest wliczone w cenę i możesz się nim delektować na balkonie, tarasie lub naszej restauracji przy basenie. Sanur Guest House posiada 8 pokoi (4 podwójne i 4 typu twin) i może pomieścić do 16 osób.