Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
Safari & Pakiety
z Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
4 dni - 8 nurkowań w najpopularniejszych miejscach na Bali
Ceny od US$477
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
t
Diving Indo Safari & Pakiety
Ceny od US$315
previous arrow
next arrow

3 dniowy Pakiet Świat Makro

 

 

świat makro

Świat Makro

Jeśli fascynuje Cię Świat Makro to ten pakiet jest dla Ciebie! Najlepsze miejsca nurkowe na Bali w ciągu 3 dni: światowej sławy wrak USAT Liberty w Tulamben, pygmy seahorses w Amed i niesamowite stworzenia w Jetty w Padang Bai. Zarezerwuj już dzisiaj 3 dniowy pakiet Świat Makro!

 

Amed

Tulamben

Seraya

Padang Bai

 

Nasza podróż skupia się na indywidualnym podejściu i gwarantuje wszystkim uczestnikom najwyższy poziom świadczonych usług i bezpieczeństwo, max 4 na jednego przewodnika.

 

Koszt US$315

 

Cena zawiera: 6 nurkowań, transport lądowy i wodny w ciągu wszystkich dni wyprawy, obiad i napoje, opiekę Instruktora/divemastera PADI, wszystkie lokalne opłaty, ręcznik, tragarze.

 

Dodatkowe koszta:

Wypożyczenie sprzętu US$15/dzień

Transfery poza trasą pakietu:Ubud, Canggu, Tanah Lot, Uluwatu and Echo Beach

Prywatny fotograf tylko US$150/dzień
Prywatny wideograf tylko US$150/dzień
Wypożycznie GoPro tylko US$40/dzień albo aparatu US$50/dzień

3 dniowy Pakiet Świat Makro

 

 

Tulamben

 

To najpopularniejsze miejsce nurkowe na całym Bali. Wrak statku USAT Liberty Wreck jest uznawany za jedno z najlepszych na świecie miejsc na nurkowanie wrakowe. Ogromny wrak o długości 120 m zaczyna się już na 3 m głębokości i ciągnie się w dół do 30 m. Dodatkowo miejsce to wiąże się z niesamowitą historią, dlatego będąc na Bali musisz go zobaczyć! Szacuje się około 400 gatunków ryb koralowych zamieszkuje wrak i jest on pokryty licznymi koralami.

 

Coral Garden, niedaleko wraku, to porostu przepiękne miejsce nurkowe. Bardzo zdrowa rafa koralowa, a także sztuczna rafa, gdzie znajdują schronienie wiele cudownych i różnobarwnych ryb, piękne Ribbon eels, oraz inne bardzo interesujące stworzenia makro.

 

Odbiór z hotelu o 7.00 i powrót około 17.00. Transfer do miejsca nurkowego zajmuje 2.5-3 godziny samochodem, w czasie drogi możesz podziwiać piękne krajobrazy. Nurkowanie zaczyna się zejściem z plaży. Obiad w lokalnej restauracji pomiędzy nurkowaniami.

 

Amed

Świat Makro

Świat Makro

Amed Wall i Jemeluk Bay miejsca nurkowe położone blisko siebie, oferują wspaniałe ściany gęsto porośnięte koralami i zamieszkałe przez żółwie. Możemy tutaj spotkać również kalmary i mątwy, seahorses, stone fish, mimic, frogfish i wonderpus octopus.

 

The Pyramids to sztuczna rafa, gdzie na płytkich wodach zobaczymy frędzle formacji koralowych oraz spotkamy żółwie. Atrakcyjne obiekty w kształcie piramid skrywają niesamowite makro skarby: różne gatunki koników morskich, frogfish, leaf scorpionfish, nudibranch, ogromne garden eel, a także blue spotted stingrays.

 

 

 

 

Padang Bai

 

Blue Lagoon w Padang Bai to jak nurkowanie w akwarium. Opadająca rafa po lewej stronie oraz piękna ściana po prawej stronie z urzeka liczbą i różnorodnością gatunków ryb i skorupiaków: mantis shrimp, ribbon eels, Indian walkman, leaf scorpionfish i okazjonalnie rhinopious.

 

The Jetty w Pandang Bai jest rajem dla podwodnych fotografów. Wszystkie dziwne i cudowne stworzenia w jednym miejscu: frogfish, pipefish, mantis shrimp, Flying gurnards oraz nudibranch.

 

Odbiór z hotelu o 7.30 i powrót około 15.00. Transfer samochodem do miejsca nurkowego zajmuje 1-1,5 godziny w każdą stronę. Lokalną łódką dotrzemy w około 5 min. do miejsca nurkowego. Na koniec wyprawy obiad w uroczej restauracji na plaży.

  Twoje Imię (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Rezerwuję:

  Ile osób?

  Data

  Jeśli rezerwujesz nurkowanie, jaki posiadasz certyfikat?
  Brak certyfikatuOpen WaterAdvanced Open WaterNurkowanie Zawodowe

  Wiadomość do Diving Indo:

  Wpisz wynik: