Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
Safari & Pakiety
z Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
4 dni - 8 nurkowań w najpopularniejszych miejscach na Bali
Ceny od US$477
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
t
Diving Indo Safari & Pakiety
Ceny od US$315
previous arrow
next arrow

14 dniowe Rodzinne Safari nurkowe

 

 

Przygoda dla całej rodziny z nurkowaniem lub snorkowaniem oraz ekscytujące wycieczki i atrakcje.
Zaplanujemy dla twojej rodziny całe wakacje, abyś mógł się relaksować i cieszyć urokami wyspy bogów. Zarezerwuj dzisiaj Rodzinne Safari Nurkowe!

 

 

 

Cena za nurkowanie US$1775/os.

Cena za Snorkeling US$1610/os.

 

 

 

Cena zawiera: 12 nurkowań/snorkeling, zakwaterowanie – 13 nocy, 4 dni wycieczek i 2 dni atrakcji, transfer lotniskowy, wszystkie transfery wodne i lądowe w czasie Safari, sprzęt do snorkowania śniadania i obiady, wszystkie opłaty i bilety wstępu.

 

Cena nie zawiera: Opłaty za wizę do Indonezji, alkohol, kolacje (opcja dodatkowa), ubezpieczenie.

 

 

Opcje dodatkowe:

 

Wypożyczeni sprzętu US$20/nurkowanie/os.
Profesjonalne video US$250/dzień
Full Board Option US$280
Single Supplement US$650

14 dniowe Rodzinne Safari nurkowe

 

 

Dzień 1
Transfer z lotniska w Denpasar do Hotelu Oasis Lagoon w Sanur

 

Dzień 2
Wolny poranek. Odbiór z hotelu o 14.00. Odwiedzimy słynny mokry targ rybi, najsłynniejsze plaże wśród surferów oraz wspaniałą świątynie Uluwatu na klifach, gdzie zobaczymy pokaz hipnotyzującego, balijskiego tańca ognia Kecak. Powrót do hotelu około 20.00

 

Dzień 3
Odbiór z hotelu o 8.30 Wybierzemy się trasą wzdłuż wybrzeża. Po drodze do miejscowości Candidasa zwiedzimy słynną świątynie Puri Agung Kanginan. Po pysznym obiedzie, malowniczą trasą wśród bujnych i zielonych pól ryżowych dotrzemy do miasteczka rybackiego Amed. Zakwaterowanie w Hidden Paradise Cottages.

 

Dzień 4
Odbiór z hotelu o 8.30. 3 nurkowania/snorkeling w Amed: the Pyramids z pygmy seahorses, Amed Wall z niesamowitą ścianą i wspaniałe miejsce na spotkanie żółwi oraz Japanese Shipwreck. Powrót do hotelu około 16.00.

 

Dzień 5
Odbiór z hotelu o 8.00. Tylko 30 minut od hotel znajduje się jedno z najsłynniejszych na świecie miejsc nurkowych z wrakiem USAT Liberty w Tulamben. 120 metrowy statek transportowy z drugiej wojny światowej leży zaledwie kilka metrów od brzegu i jest zamieszkały przez setki różnych gatunków ryb. Zaraz obok znajduje się Coral Garden, gdzie wykonamy drugie nurkowanie/snorkeling, i 3 nurkowanie/snorkeling na Drop off po obiedzie

 

Dzień 6
Odbiór z hotelu o 8.00. Malowniczą trasą wybierzemy się w wulkaniczny rejon Kintamani, gdzie znajduje się ogromna kaldera Wulkanu Batur, a zarazem największy zbiornik wodny Bali – Jezioro Batur. Po obiedzie wybierzemy się na spacer po plantacji tropikalnych owoców i roślin oraz kawy – z możliwością spróbowania najdroższej na świecie kawy Luwak. Odwiedzimy Pura Tirta Empul – najświętsze miejsce na Bali i królewskie groby w Pura Gunung Kawi’s. Powrót do hotelu około 18.00.

 

Dzień 7
Wolny dzień na relaks i plażowanie.

 

Dzień 8
Odbiór z hotelu o 8.00. Po godzinie drogi wśród pięknych krajobrazów dotrzemy do portowego miasteczka Padang Bai. 2 nurkowania/snorkeling w Blue Lagoon i Jepun, najlepsze miejsca aby spotkać żółwie na Bali oraz inne przedziwne stworzenia, takie jak mantis shrimp, nudibranch i okazjonalnie rhinopious. Po pysznym obiedzie powrót do hotelu w Sanur około godziny 15.00.

 

Dzień 9
Odbiór z hotelu o 8.00. Wyjątkowa wizyta w Parku Elephant Safari, gdzie przemierzycie na grzbietach słoni tropikalną dżunglę. Będziecie mieć okazję karmić słonie i bawić się z nimi. Zobacz te niesamowite stworzenia jak spacerują po parku i zanurzają się w jeziorze. Powrót do hotelu około 16.00.

 

Dzień 10
Odbiór z hotelu o 8.00, 30 minut rejsu szybką łodzią typu speedboat do Nusa Penida. 3 nurkowania, podczas których zobaczysz piękne korale, wspaniałe ściany i majestatyczne manty oraz ryby mola mola (w sezonie). Powrót do hotelu około 16.30.

 

Dzień 11
Odbiór z hotelu o 8.00. Przygotuj się na 2 godziny ekscytujących wrażeń – Spływ pontonem po rzece Ayung. Po krótkim wprowadzeniu i instrukcjach będziecie wiosłować przez głębokie doliny otoczone gęstą, tropikalną dżunglą, tarasy ryżowe i wąwozy. Podczas spływu, który należy do II i III klasy w skali trudności, wraz z doświadczonym przewodnikiem, który przejmie ster, będziecie mogli wsłuchać się w dzikie życie dżungli, obserwować małe balijskie świątynie oraz starożytne rzeźby wykute w kamieniu. Powrót do hotelu około 15.00.

 

Dzień 12
Odbiór z hotelu o 8.00. Pierwszy przystanek to słynny Monkey Forest oraz wypad na tradycyjny bazar w Ubud. Zobaczymy tarasy ryżowe w Tegalallang. Odwiedzimy wspaniały wodospad Tegenungan oraz słynną świątynie słoni. Powrót do hotelu około 17.00.

 

Dzień 13
Wolny czas na relaks lub opcjonalnie 3 godziny wypad na zakupy do Kuty.

 

Dzień 14
Transfer z hotelu Oasis Lagoon na Lotnisko w Denpasar

  Twoje Imię (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Rezerwuję:

  Ile osób?

  Data

  Jeśli rezerwujesz nurkowanie, jaki posiadasz certyfikat?
  Brak certyfikatuOpen WaterAdvanced Open WaterNurkowanie Zawodowe

  Wiadomość do Diving Indo:

  Wpisz wynik: