Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
Safari & Pakiety
z Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
4 dni - 8 nurkowań w najpopularniejszych miejscach na Bali
Ceny od US$477
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
t
Diving Indo Safari & Pakiety
Ceny od US$315
previous arrow
next arrow

3 dniowy Pakiet Advanced 7 nurkowań

 

pakiet advanced

Mola-Mola

Odkryj najbardziej wymagające miejsca nurkowych na Bali w ciągu 3 dni. Musisz mieć minimum certyfikat Advanced Open Water. Światowej sławy wrak USAT Liberty w Tulamben, majestatyczne manty w Nusa Penida, oraz szansa aby zobaczyć aola mola (w sezonie lipiec-październik), a także jaskinie rekinów na Gili Tepekong/Mimpang. Zarezerwuj już dzisiaj 3 dniowy Pakiet Advanced!

 

Gili Tepekong/Mimpang – 2 nurkowania

Tulamben – 2 nurkowania

Nusa Penida – 3 nurkowania

 

Nasza podróż skupia się na indywidualnym podejściu i gwarantuje wszystkim uczestnikom najwyższy poziom świadczonych usług i bezpieczeństwo, max 4 na jednego przewodnika.

 

Koszt US$385

 

Cena zawiera: 7 nurkowań, transport lądowy i wodny w ciągu wszystkich dni wyprawy, obiad i napoje, opiekę Instruktora/divemastera PADI, wszystkie lokalne opłaty, ręcznik, tragarze.

 

Dodatkowe koszta:

Wypożyczenie sprzętu US$15/dzień

Transfery poza trasą pakietu:Ubud, Canggu, Tanah Lot, Uluwatu and Echo Beach

Prywatny fotograf tylko US$150/dzień
Prywatny wideograf tylko US$150/dzień
Wypożycznie GoPro tylko US$40/dzień albo aparatu US$50/dzień

3 dniowy Pakiet Advanced 7 nurkowań

 

Tulamben

 

To najpopularniejsze miejsce nurkowe na całym Bali. Wrak statku USAT Liberty Wreck jest uznawany za jedno z najlepszych na świecie miejsc na nurkowanie wrakowe. Ogromny wrak o długości 120 m zaczyna się już na 3 m głębokości i ciągnie się w dół do 30 m. Dodatkowo miejsce to wiąże się z niesamowitą historią, dlatego będąc na Bali musisz go zobaczyć! Szacuje się około 400 gatunków ryb koralowych zamieszkuje wrak i jest on pokryty licznymi koralami.
Coral Garden, niedaleko wraku, to porostu przepiękne miejsce nurkowe. Bardzo zdrowa rafa koralowa, a także sztuczna rafa, gdzie znajdują schronienie wiele cudownych i różnobarwnych ryb, piękne ribbon eels, oraz inne bardzo interesujące stworzenia makro.

 

Odbiór z hotelu o 7.00 i powrót około 17.00. Transfer do miejsca nurkowego zajmuje 2.5-3 godziny samochodem, w czasie drogi możesz podziwiać piękne krajobrazy. Nurkowanie zaczyna się zejściem z plaży. Obiad w lokalnej restauracji pomiędzy nurkowaniami.

 

Diving Indo Advanced 3 day Package

Shark Point

Gili Tepekong/Mimpang

 

Shark Point znajduje się obok Gili Mimpang na wschód od Padang Bai. To najlepsze miejsce na Bali aby zobaczyć rekiny.Wzdłuż wybrzeża wyspy znajdują się strome pionowe ściany rafy koralowej. Gili Tepekong jest często odwiedzany przez duże ryby, w sezonie (Czerwiec-Październik) możemy spotkać mola mola. Podwodna jaskinia zaczyna się na 26 m i ciągnie się w górę do 18 m, gdzie wypatrzeć można śpiące rekiny.

 

Odbiór z hotelu o 7.30 i powrót około 15.00. Transfer samochodem do miejsca nurkowego zajmuje 1-1,5 godziny w każdą stronę. Lokalną łódką dotrzemy w około 5 min. do miejsca nurkowego. Na koniec wyprawy obiad w uroczej restauracji na plaży.

 

 

Nusa Penida

 

Wyspy Nusa Penida i Nusa Lembongan leżą na południowy wschód od Bali. Znajdziesz tutaj jedne z najbogatszych miejsc nurkowych w Indonezji. Będziesz miał możliwość pływania z majestatycznymi Manta Ray oraz możesz spotkać przedziwne ryby mola mola. Piękne i zdrowe korale oraz setki różnych gatunków ryb i skorupiaków. Nusa Penida oferuje kilka rodzajów miejsc nurkowych, wliczając nurkowanie w w prądzie i na ścianie.

 

Ze względu na zmienne warunki w tym rejonie zawsze wybieramy odpowiednie i bezpieczne miejsca w danym dniu.
Odbiór z hotelu o 7.00 i powrót około 16.00. Transfer łodzią do miejsca nurkowego zajmuje około 45 min.

  Twoje Imię (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Rezerwuję:

  Ile osób?

  Data

  Jeśli rezerwujesz nurkowanie, jaki posiadasz certyfikat?
  Brak certyfikatuOpen WaterAdvanced Open WaterNurkowanie Zawodowe

  Wiadomość do Diving Indo:

  Wpisz wynik: