Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
Safari & Pakiety
z Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
4 dni - 8 nurkowań w najpopularniejszych miejscach na Bali
Ceny od US$477
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
t
Diving Indo Safari & Pakiety
Ceny od US$315
previous arrow
next arrow

14 dniowe Bali Safari z Diving Indo

 

 

Bali Safari! Odwiedź wszystkie topowe miejsca nurkowe na Bali. W ciągu tych 14 dni będziesz nocować w 4 różnych lokalizacjach. Odkryj niesamowite piękno wyspy bogów. Zobacz światowej sławy wrak statku USAT Liberty, unikalne makro w Seraya, zanurkuj w podwodnej świątyni w Permuteran, spotkaj Manty i spróbuj nurkowania w prądzie w Nusa Penida, Bali ma to wszystko! Zarezerwuj dzisiaj Bali Safari!

 

Cena zawiera : 26 nurkowań, zakwaterowanie – 13 nocy, wycieczkę do Uluwatu, transfer lotniskowy, wszystkie transfery wodne i lądowe w czasie Safari, śniadania i obiady, opiekę Divemastera PADI, wszystkie opłaty i bilety wstępu.

 

Cena nie zawiera: Opłaty za wizę do Indonezji, alkohol, kolacje (opcja dodatkowa), ubezpieczenie.

 

Koszt US$2450/os.

 

Opcje dodatkowe:

 

Nocne nurkowanie US$55/nurkowanie/os.
Wypożyczenie latarki US$10/nurkowanie/os.
Wypożyczenie sprzętu US$15/nurkowanie/os.
Nitrox 32% US$5/butla
Wycieczka do Ubud US$75/os. (minimum 2 osoby)
Profesjonalne video US$250/dzień
Full Board Option US$280
Single Supplement US$650

14 dniowe Bali Safari z Diving Indo

 

 

Dzień 1
Transfer z lotniska w Denpasar do Hotelu Oasis Lagoon w Sanur

 

Dzień 2
Wolny dzień – rozpocznij swoje wakacje od relaksu przed wielką przygodą. Skorzystaj z balijskiego masażu i skosztuj jawajskiej kawy w kawiarence na plaży.

 

Dzień 3
Odbiór z hotelu o 8.00. 30 minut rejsu szybką łodzią typu speedboat do Nusa Penida. 3 nurkowania, podczas których zobaczysz piękne korale, wspaniałe ściany i majestatyczne manty oraz ryby mola mola (w sezonie). Powrót do hotelu około 16.30.

 

Dzień 4
Odbiór z hotelu o 8.00. Po godzinie drogi wśród pięknych krajobrazów, dotrzemy do portowego miasteczka Padang Bai. 3 nurkowania w Blue Lagoon, Jepun i Jetty, najlepsze miejsce aby spotkać żółwie na Bali oraz inne przedziwne stworzenia, takie jak mantis shrimp, nudibranch i okazjonalnie rhinopious. Pomiędzy nurkowaniami pyszny obiad. Następnie wyruszymy malowniczą trasą do uroczej wioski rybackiej Candidasa. Zakwaterowanie w Rama Candidasa Resort & Spa.

 

Dzień 5
Odbiór z hotelu o 8.00. Gotowy na spotkanie z rekinami? 2 nurkowania na wyspach Gili Tepekong i Gili Mimpang, oraz szansa na spotkanie mola mola (w sezonie). Po obiedzie trzecie nurkowanie na Tanjung Sari. Powrót do hotelu około 16.30.

 

Dzień 6

Odbiór z hotelu o 8.00. Malowniczą trasą wśród bujnych i zielonych pól ryżowych dotrzemy do miasteczka rybackiego Amed. Zakwaterowanie w Hidden Paradise Cottages. 3 nurkowania w Amed: the Pyramids z pygmy seahorses, Amed Wall z niesamowitą ścianą i wspaniałe miejsce na spotkanie żółwi oraz Japanese Shipwreck. Powrót do hotelu około 16.00. Możliwe także nurkowanie nocne na pobliskiej rafie.

 

Dzień 7
Tylko 30 minut od hotel znajduje się jedno z najsłynniejszych na świecie miejsc nurkowych z wrakiem USAT Liberty w Tulamben. 120 metrowy statek transportowy z drugiej wojny światowej leży zaledwie kilka metrów od brzegu i jest zamieszkały przez setki różnych gatunków ryb.
Pierwsze nurkowanie przed śniadaniem – zobacz niesamowite Bumphead Parrotfish, które masowo wędrują po spędzonej na wraku nocy. następne nurkowanie w Coral Garden, które znajduje się tuż obok, a po obiedzie 3 nurkowanie na Drop Off.

 

Dzień 8
Odbiór z hotelu o 8.00. Jeśli lubisz makro stworzenia, to najlepsze miejsce makro na Bali znajduje się tylko 30 minut od Twojego hotelu. 2 nurkowania w Seraya, znajdziesz tutaj: yield nudibranch, honeycombed moray, mantis shrimp i frogfish. Jeśli będziesz miał szczęście, zobaczysz także harlequin shrimp i skeleton shrimp. Obiad w Tulamben i następne wspaniałe nurkowanie wrakowe. Powrót do hotelu około 15.00. Możliwe także nurkowanie nocne.

 

Dzień 9
Odbiór z hotelu o 8.00. Następny dzień na wraku! Niedaleko Tulamben znajduje się wrak statku ‘The Boga’, zatopiony w 2012 roku. Wrak Boga mierzy około 50 m długości i zaczyna się już na 16 m głębokości. 2 i 3 nurkowanie odbędzie się na rafie w Kubu. Powrót do hotelu około 15.00. Możliwe także nurkowanie nocne na wraku USAT Liberty.

 

Dzień 10
Odbiór z hotelu o 8.00. Wyruszmy na północny-wschód Bali, wzdłuż cudownego wybrzeża. W nadmorskiej miejscowości Lovina zatrzymamy się na obiad, następnie udamy się w dalszą drogę do Permuteran. Zakwaterowanie w Permuteran Beach.

 

Dzień 11
Odbiór z hotelu o 8.00. Krótka podróży do Zachodniego Parku Narodowego Bali i 3 nurkowania na pięknej wyspie Menjangan Island: nurkowanie przy ścianie w Pos 2, nurkowanie w prądzie w jaskini nietoperzy oraz dziewicze rafy Coral Gardens. Powrót do hotelu około 16.00.

 

Dzień 12
Odbiór z hotelu o 8.00, 2 nurkowania w Permuteran wliczając wizytę w podwodnej świątyni. Następnie drogą przez piękne krajobrazy, powrócimy na południe Bali do hotelu Oasis Lagoon Hotel w Sanur

 

Dzień 13
Wolny poranek. Odbiór z hotelu o 14.00. Odwiedzimy słynny mokry targ rybi, najsłynniejsze plaże wśród surferów oraz wspaniałą świątynie Uluwatu na klifach, gdzie zobaczymy pokaz hipnotyzującego, balijskiego tańca ognia Kecak. Powrót do hotelu około 20.00

 

Dzień 14
Transfer z hotelu Oasis Lagoon na Lotnisko w Denpasar

  Twoje Imię (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Rezerwuję:

  Ile osób?

  Data

  Jeśli rezerwujesz nurkowanie, jaki posiadasz certyfikat?
  Brak certyfikatuOpen WaterAdvanced Open WaterNurkowanie Zawodowe

  Wiadomość do Diving Indo:

  Wpisz wynik: