Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Scuba diving in Bali with Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
Safari & Pakiety
z Diving Indo
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
4 dni - 8 nurkowań w najpopularniejszych miejscach na Bali
Ceny od US$477
Diving Bali - Diving Indo Scuba Dive Trip - Website Homepage
t
Diving Indo Safari & Pakiety
Ceny od US$315
previous arrow
next arrow

4 dniowy Pakiet nurkowy Diving Indo 10 nurkowań

 

 

4 dniowy Pakiet nurkowy Diving Indo

Mola-Mola

Spędź 4 dni odkrywając najpopularniejsze miejsca nurkowe na Bali: wspaniałą Blue Lagoon w Padang Bai, światowej sławy wrak USAT Liberty w Tulamben i majestatyczne Manty w Nusa Penida, oraz szansę aby zobaczyć Mola Mola (w sezonie lipiec-październik) a także nurkowanie w prądzie i przy ścianie. Zarezerwuj już dzisiaj 4 dniowy Pakiet nurkowy!

 

Padang Bai – 1 dzień (2 nurkowania)

Tulamben – 1 dzień (2 nurkowania)

Nusa Penida – 2 dni (6 nurkowań)

 

Nasza podróż skupia się na indywidualnym podejściu i gwarantuje wszystkim uczestnikom najwyższy poziom świadczonych usług i bezpieczeństwo, max 4 na jednego przewodnika.

 

Koszt US$545

 

Cena zawiera: 10 nurkowań, transport lądowy i wodny w ciągu wszystkich dni wyprawy, obiad i napoje, opiekę Instruktora/divemastera PADI, wszystkie lokalne opłaty, ręcznik, tragarze.

 

Dodatkowe koszta:

Wypożyczenie sprzętu US$15/dzień

Transfery poza trasą pakietu:Ubud, Canggu, Tanah Lot, Uluwatu and Echo Beach

Prywatny fotograf tylko US$150/dzień
Prywatny wideograf tylko US$150/dzień
Wypożycznie GoPro tylko US$40/dzień albo aparatu US$50/dzień

4 dniowy Pakiet nurkowy Diving Indo

 

 

Tulamben Area

 

4 dniowy pakiet nurkowy

Tulamben

To najpopularniejsze miejsce nurkowe na całym Bali. Wrak statku USAT Liberty Wreck jest uznawany za jedno z najlepszych na świecie miejsc na nurkowanie wrakowe. Ogromny wrak o długości 120 m zaczyna się już na 3 m głębokości i ciągnie się w dół do 30 m. Dodatkowo miejsce to wiąże się z niesamowitą historią, dlatego będąc na Bali musisz go zobaczyć! Szacuje się około 400 gatunków ryb koralowych zamieszkuje wrak i jest on pokryty licznymi koralami.
Coral Garden, niedaleko wraku, to porostu przepiękne miejsce nurkowe. Bardzo zdrowa rafa koralowa, a także sztuczna rafa, gdzie znajdują schronienie wiele cudownych i różnobarwnych ryb, piękne ribbon eels, oraz inne bardzo interesujące stworzenia makro.

 

Odbiór z hotelu o 7.00 i powrót około 17.00. Transfer do miejsca nurkowego zajmuje 2.5-3 godziny samochodem, w czasie drogi możesz podziwiać piękne krajobrazy. Nurkowanie zaczyna się zejściem z plaży. Obiad w lokalnej restauracji pomiędzy nurkowaniami.

 

 

 

Padang Bai Area

 

Blue Lagoon w Padang Bai to jak nurkowanie w akwarium, rozproszone twarde i miękkie korale na piaszczystym dnie oraz piękne korale stołowe. Blue Lagoon urzeka liczbą i różnorodnością gatunków ryb i skorupiaków. To jest idealne miejsce dla tych, którzy nie nurkowali przez długi czas, lub wspaniałe miejsce aby się zrelaksować pod wodą. Jepun w Padang Bai to wspaniałe miejsce dla miłośników makro. Spotkasz tutaj ribbon eels oraz mantis shrimp, a także wrak kutra rybackiego, który stał się domem dla moren i okazjonalnie rekinów.

 

Odbiór z hotelu o 7.30 i powrót około 15.00. Transfer samochodem do miejsca nurkowego zajmuje 1-1,5 godziny w każdą stronę. Lokalną łódką dotrzemy w około 5 min. do miejsca nurkowego. Na koniec wyprawy obiad w uroczej restauracji na plaży.

 

Nusa Penida

 

4 dnowy pakiet nurkowy

Nusa Penida

Wyspy Nusa Penida i Nusa Lembongan leżą na południowy wschód od Bali. Znajdziesz tutaj jedne z najbogatszych miejsc nurkowych w Indonezji. Będziesz miał możliwość pływania z majestatycznymi Manta Ray oraz możesz spotkać przedziwne ryby mola mola. Piękne i zdrowe korale oraz setki różnych gatunków ryb i skorupiaków. Nusa Penida oferuje kilka rodzajów miejsc nurkowych, wliczając nurkowanie w w prądzie i przy ścianie.

Ze względu na zmienne warunki w tym rejonie zawsze wybieramy odpowiednie i bezpieczne miejsca w danym dniu.
Odbiór z hotelu o 7.00 i powrót około 16.00. Transfer łodzią do miejsca nurkowego zajmuje około 45 min.

  Twoje Imię (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Rezerwuję:

  Ile osób?

  Data

  Jeśli rezerwujesz nurkowanie, jaki posiadasz certyfikat?
  Brak certyfikatuOpen WaterAdvanced Open WaterNurkowanie Zawodowe

  Wiadomość do Diving Indo:

  Wpisz wynik: